Керуючий партнер Юридичної фірми «Владислав Ситюк і Партнери» виступив доповідачем на Українсько-німецькому форумі

Керуючий партнер Юридичної фірми «Владислав Ситюк і Партнери» виступив доповідачем на Українсько-німецькому форумі, який відбувся 22 червня 2017 року, на тему : «Позасудове врегулювання спорів».

Темою доповіді була «Судова медіація в Україні». Доповідаючи про стан судової медіації в Україні, Владислав Ситюк, зазначив, що як такової судової медіації в Україні не існує.

«Судді будуть дивитись на спір, під час його врегулювання, з позиції оцінки доказів і норм права, розмова з сторонами, якщо не повністю то в певній мірі, буде спрямовуватись в юридичне русло, адже суддя-медіатор завжди залишається суддею» — доповів Владислав.

«На мій погляд, більш оптимальним варіантом врегулювання спору після порушення провадження в суді є проведення медіації професійним медіатором, який працює поза межами суду. Для більш ефективного доступу до цієї процедури доцільно при судах сформувати реєстри медіаторів (на зразок того, як це зроблено в сусідній Білорусії), наприклад це можуть бути адвокати, юристи, представники інших професій, які пройшли відповідне навчання та отримали сертифікат медіатора» — висловив свою думку Владислав Ситюк.

Більш детальна інформація про форум викладена у статті, з якою можна ознайомитися за посиланням : unba.org.ua