Корпоративне право. Злиття і поглинання

Корпоративне право. Злиття і поглинання

Є однією з ключових практик нашої фірми. Ми спеціалізуємось на створенні і реорганізації підприємств всіх форм власності. Представляємо інтереси засновників, акціонерів, займаємось питаннями реструктуризації бізнесу. Супроводжуємо процедури придбання корпоративних прав. Розробляємо  оптимальні схеми купівлі-продажу корпоративних прав, разом з цим надаємо послуги з:

  1. Розробки проектів установчих документів господарських товариств, положення про органи управління  товариства, проектів рішень органів управління, угод між учасниками, акціонерами щодо встановлення порядку й умов їхньої участі в діяльності господарського, акціонерного товариства і реалізації ними своїх корпоративних прав, правовий аналіз вже існуючих положень і документів.
  2. Створення господарських товариств та державна реєстрація ФОП; внесення змін до установчих документів товариства та відомостей, що містяться в ЄДР стосовно товариства чи ФОП.
  3. Підготовки у проведенні зборів органів управління суб’єктів господарювання та представництво інтересів Клієнта при їх проведенні.
  4. Юридичне супроводження виходу та виключення учасника зі складу товариства (супроводження процедури, документальне оформлення та організація проведення державної реєстрації відповідних змін у ЄДР).
  5. Забезпечення корпоративної реструктуризації бізнесу (злиття, приєднання, поділ, перетворення), включаючи аналіз ризиків впливу корпоративної реструктуризації на ведення бізнесу.
  6. Оскарження рішень та дій/бездіяльності державного реєстратора стосовно державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу та ФОП, що містяться в ЄДР.
  7. Представництво інтересів Клієнта в судах, перед державними органами і третіми особами  з питань захисту корпоративних прав.